Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Cierchy – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

166 500 zł2 953 m² 56,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 2953 m2, zlokalizowana w Cierchach, w gm. Mniów. Dla działki w 2008r. została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana, ul. Herby

Miedziana Góra(Cierchy + 9 km)

170 324 zł1 078 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1078 m2 położoną w rejonie ulicy Herby w gminie Miedziana Góra niedaleko Kielc. Działka nr 761 o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Barwinek,Kielce(Cierchy + 17 km)

1 500 zł528 m² 2,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do wynajęcia działka o pow. 528 m2 zlokalizowana w Kielcach, na osiedlu Barwinek. Działka zabudowana, w kształcie prostokąta, o wymiarach (w przybliżeniu): 20 x 26 [m].

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Kostomłoty Pierwsze

Kostomłoty Pierwsze(Cierchy + 11 km)

3 900 000 zł3 300 m² 1 181,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania nieruchomość komercyjna zabudowana dwoma budynkami. Budynek o funkcji mieszkaniowo - usługowo - biurowej o powierzchni całkowitej 562 m2. Powierzchnia mieszkalna to około 180m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Chęciny(Cierchy + 20 km)

280 000 zł5 800 m² 48,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 5800 m 2 położona w Wolicy, gm. Chęciny; położona pośród terenów zielonych oraz zabudowy jednorodzinnej. Działka częściowo ogrodzona. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Górki

Górki(Cierchy + 24 km)

140 000 zł14 665 m² 9,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 14665 m2 zlokalizowana w miejscowości Górki, gm. Bliżyn, powiat skarżyski. Nieruchomość położona w pierwszej linii od strony drogi, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Bilcza

Bilcza(Cierchy + 24 km)

330 310 zł1 139 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 1139 m2, zlokalizowana przy ul. Rajskiej w Bilczy, gm. Morawica. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - oznaczona jako mn2 -.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana na sprzedaż milechowy / chęciny Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana położona w spokojnej i zielonej miejscowości Milechowy, gmina Chęciny,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wielebnów(Cierchy + 15 km)

58 500 zł900 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9 arów, położona w miejscowości Wielebnów, powiat kielecki. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 9 arów wymiary: 17 m x 56.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Snochowice

Snochowice(Cierchy + 13 km)

145 000 zł13 600 m² 10,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 13 600 m2 , położona w Snochowicach gmina Łopuszno. Działka w pierwszej linii zabudowy, płaska, w kształcie prostokąta o przybliżonych.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł1 352 m² 346,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1352 m2, wraz z budynkiem około 60 m2. Położona przy ul. Północnej, osiedle Dąbrowa w Kielcach. Na działce znajduje się dom.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij